
Органайзер для бісеру, намистин, дрібниць, 10 осередків (12,8х6,5х2,3см)
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: ф 12
+380 (50) 768-22-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер для бісеру, намистин, дрібниць на 10 осередків із прозорого акрилу
розміри:
Довжина 12,8см
Ширина 6,5см
Висота 2,3см
Поздовжні стінки стаціонарні, поперечені стінки знімні, можна змінювати кількість і розмір осередків, за допомогою переставних перегородок.
Колір на фото. Ціна вказана на 1 шт.
Увага !! Колір фото може трохи відрізнятися через колір вашого монітора
Весь асортимент товару розміщений на сайті Iris-shtori.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 128 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість відсіків | 10 |
| Призначення | Для бісеру/намистин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴


