
Органайзер для бісеру, намистин, дрібниць, 7 осередків (15,5х3,х1, 7см)
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: ф 2834
+380 (50) 768-22-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Органайзер для бісеру, намистин, дрібниць на 7 осередків із прозорого акрилу
Завдяки організатору для бісеру та біжутерії, ви зможете тримати всі ваші матеріали в акуратному порядку та легко знаходити необхідні елементи. Ця зручність допомагає зробити ваші рукоробні проекти більш ефективними та приємними.
розміри:
Довжина 15,5см
Ширина 3,2см
Висота 1,7см
Весь асортимент товару є на сайті Iris-shtori.
Колір на фото. Ціна вказана на 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Органайзер/бокс |
| Призначення | Для бісеру/намистин |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Акрил |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 17 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відсіків | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴


