
Органайзер для бісеру, намистин, дрібниць, серце
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: ф 12/4
+380 (50) 768-22-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер для бісеру, намистин, дрібниць у вигляді серця із прозорого акрилу
Завдяки організатору для бісеру та біжутерії, ви зможете тримати всі ваші матеріали в акуратному порядку та легко знаходити необхідні елементи. Ця зручність допомагає зробити ваші рукоробні проекти більш ефективними та приємними.
розміри:
Довжина 6,5см
Ширина 7,5см
Висота 3,2см
Весь асортимент товару є на сайті Iris-shtori.
Колір на фото. Ціна вказана на 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Органайзер/бокс |
| Призначення | Для бісеру/намистин |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Акрил |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 32 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відсіків | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴




